شبکه اجتماعی پاتوق
شبکه اجتماعی پاتوق
با پاتوق رفاقت کن و تو جمع باش
به اشتراک بذار و سرگرم شو
رقابت کن و مشهور شو
Revolution: Modern Warfare 1.6.2 دانلود بازی انقلاب جنگ مدرن اندروید

Revolution: Modern Warfare 1.6.2 دانلود بازی انقلاب جنگ مدرن اندروید

(4.2)
نیازمند اینترنت نیست
انتشار: 13 آگوست 2017

Revolution: Modern Warfare 1.6.2 دانلود بازی انقلاب جنگ مدرن اندروید

دانلود Revolution: Modern Warfare v1.6.2 + Data بازی استراتژی انقلاب: جنگ های مدرن اندروید

Revolution: Modern Warfare بازی استراتژی جدید استودیوی بازی سازی خوشنام Elex است که در آن باید قلعه خود را بسازید و نیروهای خود را تشکیل دهید، در میان نیروها برنامه ریزی کنید، پیروز شوید و انقلاب کنید.

این یک دوره بی قاعده است که در آن مردم از هرج و مرج جنگ رنج می برند. این یک دنیای بی مرام است که در آن هر کسی می تواند به جاه طلبی دست پیدا کند.

هنگامی که یک جهان به انحطاط کشیده می شود، آنجا باید یک نظم جدید باشد تا آن را دوباره تعریف کند، که ما به آن انقلاب می گوییم. برای تقویت ارتش و شهر خود منابع اکتشاف و جمع آوری کنید، سپاه تشکیل دهید تا قدرت خود را افزایش دهید. سپس شما می توانید با فتح و عدالت خود جهان را تغییر دهید.

در بازی اندروید Revolution: Modern Warfare شما می توانید به عنوان یک SLG سنتی در قاره جهانی بازی کنید، و شما همچنین می توانید با پیوستن به یک سریال جنبش نظامی که شامل حالت TPS و FPS است بازی کنید. هنگامی که شما جنگاوری را آغاز می کنید، مانند جنگ واقعی با میلیون ها بازیکن دیگر بازی خواهید کرد، شما باید تاکتیک های تهاجمی یا دوستانه ایجاد کنید، و هر تصمیم شما وضعیت جهان را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد. همچنانکه شما فرماندهی را بر عهده دارید، باید یک تیم ویژه برای انجام ماموریت هایی مانند حمله، نجات و تک تیراندازی تشکیل دهید. صدها قهرمان متفاوت در انتظار هستند تا شما آنها را به کار بگیرید، آنها فرماندهان سربازان هستند و می توانند اعضای یک کماندو باشند. با ویژگی های خاص و منحصر به فرد قهرمانان این بازی، شما می توانید ارتش های شخصی خود را تشکیل دهید.

صلح یا جنگ، قانون یا هرج و مرج وجود دارد، دنیای قدیم را با قدرت خود از هم بشکنید، پیروز شوید و انقلاب کنید!

راهنمای نصب بازی Revolution: Modern Warfare:
1- فایل نصب (apk) بازی را دانلود و نصب کنید.
2- پس از دانلود و استخراج فایل دیتا از حالت فشرده، پوشه com.stac.gos موجود در آن را در مسیر Android/obb حافظه دستگاه اندروید خود قرار دهید.
3- بازی را اجرا کنید.

دانلود

تغییرات نسخه جدید
1. Map Change.
2. New User Guide.
3. PVE Mission II

لینک های دانلود

حجم فایل: 31 + 95 مگابایت

نیازمندی برای نصب: اندروید 4.1 و بالاترارسال دیدگاه جدید
- تاریخ انتشار نسخه مود شده جدید بازی ها مشخص نیست، لطفا در این مورد سوال نفرمایید.