دانلود بازی اسم و فامیل
دانلود بازی اسم و فامیل
بازی نوستالژی اسم فامیل
روی گوشی بازی کن
بصورت آنلاین و لیگ هفتگی
بازی شهر مافیا
بازی شهر مافیا: کلش
زندگی یه بازیه اما مافیا یه بازی نیست ... طراحی بازیه!
مافیا یه بازی واقعی به زبان فارسیه که توش می تونی خودتو تو يه شهر پر از ماجرا و باندبازی و مبارزات مافيايی و رقابت آنلاین محک بزنی!
Police vs Gangster New York 3D 1.2 دانلود بازی پلیس و گانگستر اندروید+مود

Police vs Gangster New York 3D 1.2 دانلود بازی پلیس و گانگستر اندروید+مود

(4.0)
نیازمند اینترنت نیست
انتشار: 28 آذر 1395

Police vs Gangster New York 3D 1.2 دانلود بازی پلیس و گانگستر اندروید+مود

Police vs Gangster New York 3D v1.2 + Mod یک بازی اکشن جذاب از استودیوی بازی سازی VascoGames است. این یک هرج و مرج بزرگ در نیویورک است که آن را به شهر جرم جنایت تبدیل کرده است!

شهروندان در نیویورک عصبانی هستند و قصد آشوب دارند! گانگسترها در شهر در حال بدست گرفتن شهر جنایت هستند و وظیفه شما این است که آنها را بگیرید و به پشت میله های زندان بیاندازید.
در این بازی پلیسی شما تا آخرین نفس خود آنها را شکار خواهید کرد! بازی های شبیه ساز جرم و جنایت هرگز به این اندازه چالش برانگیز نبوده اند!

در ماموریت های گانگستر نامحدود، گانگسترها را شکار کنید،  آنها را با یک ماشین، تانک، هلیکوپتر، موتور سیکلت و وسایل نقلیه دیگر تعقیب کنید! وقت آن رسیده است که این شورش گانگسترها را همین حالا به پایان دهید، یا می تواند در یک شورش بزرگ به پایان برسد. در این شبیه سازی جنایت گانگسترهای شورشی با ماموریت های بازی پلیسی و یک جهان باز بزرگ، شما کنترل کامل را در دست دارید. شما می توانید ساعت ها بازی پلیسی گانگسری سرگرم کننده داشته باشید.

در این بازی پلیسی شما با انجام هر ماموریت شهر جنایت می توانید پول های زیادی به دست آورید، و با این پول می توانید اسلحه های بزرگتر و بهتری برای شکار گانگسترهای شورشی شهر جنایت خریداری کنید. حتی می توانید اتومبیل ها، تجهیزات و خیلی موارد دیگر را خریداری کنید. اجازه برنده شدن شورشیان یا آغاز شورش را ندهید!

ویژگی های بازی Police vs Gangster New York 3D اندروید:
– مراقب بودن گانگسترهای خطرناک حاضر در شهر
– اتمام ماموریت های پلیسی و دریافت پول
– یک بازی جهان باز برای شکار گانگسترها
– و …

دانلود

لینک های دانلود

نیازمندی برای نصب: اندروید 4.1 و بالاترارسال دیدگاه جدید
- تاریخ انتشار نسخه مود شده جدید بازی ها مشخص نیست، لطفا در این مورد سوال نفرمایید.