شبکه اجتماعی پاتوق
شبکه اجتماعی پاتوق
با پاتوق رفاقت کن و تو جمع باش
به اشتراک بذار و سرگرم شو
رقابت کن و مشهور شو
دانلود White Noise Pro 7.6.7 – برنامه وایت نویز (نویز سفید) اندروید

دانلود White Noise Pro 7.6.7 – برنامه وایت نویز (نویز سفید) اندروید

(4.8)
نیازمند اینترنت نیست
انتشار: 3 دسامبر 2019

دانلود White Noise Pro 7.6.7 – برنامه وایت نویز (نویز سفید) اندروید

White Noise Pro v7.6.7 – دانلود برنامه وایت نویز (نویز سفید) برای اندروید
نسخه پولی خریداری شده 2.99 دلاری تقدیم شما

برنامه White Noise Pro وایت نویز یا نویز سفید یک نرم افزار مفید برای مطالعه و درس خواندن با تمرکز، خوابیدن با آرامش، آرام کننده نوزادان و بسیاری از موارد دیگر است. نرم افزاری است که به عنوان یک معجزه برای خواب بهتر به شما توصیه می شود. این برنامه به شما کمک کند که در طول روز همواره حالت آرامش و دلی آرام و در شب خواب آرامی داشته باشید. آیا مشکل خواب دارید؟ آیا در هنگام مسافرت نیاز به یک چرت کوتاه دارید؟ آیا نوزاد تازه متولد شده شما در وسط شب از خواب بیدار می شود؟ نرم افزار White Noise در این مواقع مزایای متعددی را در اختیار شما می گذارد. بیش از 40 صدای آرامش بخش، صدای پس زمینه، ساعت خواب دیجیتال، تایمرها پخش صدا، بدون تبلیغات، دانلود صداهای جدید به صورت رایگان، کنترل زیر و بم صدا و … از دیگر امکانات این برنامه است.

حتی زمانی که شما خواب هستید، مغز شما به طور مداوم در حال اسکن و گوش دادن به صداها می باشد. اگر صداهای ناخواسته نه چندان بلند مانند چکه ی آب و آژیر پلیس شما را از خواب بیدار می کند، White Noise با ایجاد صداهای بیش از یک طیف گسترده ای از فرکانس، صداهای اضافی را پوشش می دهد. بنابراین شما دیگر از خواب بیدار نمی شوید.

ویژگی های نرم افزار White Noise Pro اندروید:

– کمک به خواب شما با جلوگیری از حواس پرتی
– ایجاد آرامش و کاهش استرس
– تسکین گریه و سر و صدای نوزادان
– افزایش تمرکز
– بهبود سردرد و میگرن
– تسکین وزوز گوش

دانلود

تغییرات نسخه جدید

7.6 - Implemented new navigation, providing a smoother and consistent flow. Many changes under the hood to support current and future versions of android. Improved app startup time. Support library updates with stability and other bug fixes.
7.6.7 Additional fixes for running when installed on SD Card. This should be fully resolved now. Thank you for supporting White Noise!


لینک های دانلود

حجم فایل: 49 مگابایت

نیازمندی برای نصب: اندروید 4.1 و بالاترارسال دیدگاه جدید
- تاریخ انتشار نسخه مود شده جدید بازی ها مشخص نیست، لطفا در این مورد سوال نفرمایید.