دانلود بازی اسم و فامیل
دانلود بازی اسم و فامیل
بازی نوستالژی اسم فامیل
روی گوشی بازی کن
بصورت آنلاین و لیگ هفتگی
اپلیکیشن گپ فیلم
اپلیکیشن گپ فیلم
جدیدترین فیلم های 2019
دوبله فارسی اختصاصی
تماشای رایگان آنلاین
Hamraz 1.2 دانلود اپلیکیشن همراز (رمز یکبار مصرف) بانک تجارت

Hamraz 1.2 دانلود اپلیکیشن همراز (رمز یکبار مصرف) بانک تجارت

(4.3)
نیازمند اینترنت نیست
انتشار: 1 خرداد 1398


Hamraz 1.2 دانلود اپلیکیشن همراز (رمز یکبار مصرف) بانک تجارت

دانلود Hamraz v1.2 نرم افزار همراز (رمز یکبار مصرف) بانک تجارت برای اندروید

بانک تجارت نرم افزار همراز را در راستای افزایش ضریب امنیت کارتهای مشتریان به منظور صدور رمز دوم یکبار مصرف کارت ایجـاد کرده است. از این پس مشتریان می توانند رمز دوم کارت را به صورت یکبار مصرف از طریق این اپلیکیشن موبایلی دریافت کنند. امروزه خریدهای حضوری جای خود را به خریدهای اینترنتی از طریق درگاه های پرداخت اینترنتی داده اند و افزایش ضریب امنیت کارت ها با توجه به تعدد این تراکنش ها از اهمیت بیشتری برخوردار شده است. بر همین اساس و بنا به الزامات نهادهای نظارتی، بانک تجارت نرم افزار همراز را به منظور صدور رمز دوم یکبار مصرف کارت ایجاد کرد و از این پس مشتریانی که علاقه مند به استفاده از رمز یکبار مصرف (OTP) باشند، می توانند این خدمت را از طریق یک اپلیکیشن موبایلی که رمز پویا تولید می کند، دریافت کنند. علاوه بر آن رمز یکبار مصرف (One Time Password) برای مدت زمان 60 ثانیه تولید می شود و پس از سپری شدن 60 ثانیه، رمز ایجاد شده نامعتبر خواھد بود.

مھم ترین مزیت استفاده از همراز این است که سرقت اطلاعات حتی با دانستن رمز نیز غیرممکن می شود. در واقع اگر مجرم سایبری رمز شما را داشته باشد با توجه به این که رمز پس از یکبار استفاده و یا 60 ثانیه ابطال شده، نمی تواند از آن استفاده کند. گسترش استفاده از این قابلیت، کاھش بسیار زیاد جرائم سایبری مالی به خصوص در بحث برداشت ھای غیر مجاز، کلاھبرداری از طریق فیشینگ و برنامه ھای مخرب را به دنبال خواھد داشت. در حال حاضر مشتریان بانک تجارت تنها از طریق دستگاه های خودپرداز بانک قادر به ثبت درخواست دریافت رمز یکبار مصرف هستند.

سوپر مارکت اینترنتی افق کوروش
اکالا | سوپرمارکت آنلاین افق کوروش
اُکالا فعلا فقط در تهران، کرج و مشهد فعال است.
با سوپرمارکت اینترنتی افق کوروش (اُکالا) هم از افق کوروش خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید، هم میوه بخرید، هم شارژ بخرید، هم قبوضتان را پرداخت کنید و حتی بسته های اینترنتیتان را از اکالا بخرید !!

لینک های دانلود

حجم فایل: 11 مگابایت

نیازمندی برای نصب: اندروید 4.0.3 و بالاتر

ارسال دیدگاه جدید
- تاریخ انتشار نسخه مود شده جدید بازی ها مشخص نیست، لطفا در این مورد سوال نفرمایید.