مجازی شو
دانلود برنامه مجازی شو
مجازی شو!
افزایش ویو و لایک و فالوئر اینستاگرام
افزایش ویو و ممبر تلگرام
آموزش امنیت پیج و....
شبکه اجتماعی پاتوق
شبکه اجتماعی پاتوق
با پاتوق رفاقت کن و تو جمع باش
به اشتراک بذار و سرگرم شو
رقابت کن و مشهور شو
DarsYar 4.0 دانلود اپلیکیشن درس یار (مدیریت زمان مطالعه)

DarsYar 4.0 دانلود اپلیکیشن درس یار (مدیریت زمان مطالعه)

4.2
3784 رأی
نیازمند اینترنت نیست
آپدیت: 6 آذر 1397

DarsYar 4.0 دانلود اپلیکیشن درس یار (مدیریت زمان مطالعه)

دانلود DarsYar v4.0 اپلیکیشن درس یار (مدیریت زمان مطالعه) اندروید
نرم افزار درس یار دستیار درس خواندن شماست

DarsYar درس یار با امکانات بسیار کاربردی خود این قابلیت را دارد که علاوه بر هدفمند کردن مطالعه، در شما انگیزه نیز ایجاد کند. ما در درس یار امکانات متنوعی قرار داده ایم تا مثل یک دستیار هر لحظه کنار شما بوده و با ایجاد انگیزه و گزارش و تحلیل درس خواندن شما، باعث افزایش بازدهی مطالعه شود.

امروزه یکی از دغدغه های اصلی افراد و خانواده ها مساله کنکور و موفقیت تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان است، به طوری که از انواع روش ها و ابزار برای رسیدن به این هدف استفاده می شود که عمدتا پرهزینه می باشند. استفاده از ابزاری که در هر ساعت شبانه روز در دسترس بوده و ارایه خدماتی چون برنامه ریزی، تحلیل و گزارش روند مطالعه، ابزار کمکی بهبود تست زدن و ایجاد انگیزه، موجب صرفه جویی در هزینه ها و افزایش بازدهی خواهد شد.

درس یار با هدف مدیریت زمان های مطالعه و برنامه ریزی خودکار و همچنین ارائه ابزارهای مفید برای مطالعه شکل گرفته است که مهمترین ویژگی برجسته آن استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی در برنامه ریزی خودکار و تحلیل روند مطالعه می باشد.

تحلیل زمان مطالعه
درس یار با تجزیه و تحلیل زمان مطالعه، آمارهای فوق العاده ای به شما ارایه می کند تا بتوانید براحتی نتیجه گیری کنید که روند مطالعه چطور پیش می رود؛ که از آن جمله می توان به محاسبه میانگین مطالعه، مقایسه با روزها و هفته های پیش، محاسبه بیشینه زمان مطالعه و … اشاره نمود.

برنامه ریزی خودکار با استفاده از هوش مصنوعی
با دریافت زمان های آزاد در هفته و لیست درس های مورد مطالعه با استفاده از هوش مصنوعی برای کاربر برنامه ریزی می شود.

افزودن هدف گذاری (زمان بندی خودکار)
در این بخش یک بازه زمانی به همراه میزان ساعت مطالعه و لیست درس ها از کاربر دریافت می شود و بعد از برنامه ریزی مشخص می شود در بازه مورد نظر هر درس به چه میزان باید مطالعه شود.

گزارشات
بی شک یکی از بهترین ابزارها برای مشاهده روند مطالعه انواع گزارشات در قالب نمودارها می باشد. درس یار این کار را برای شما با تنوع نموداری که دارد به نحو احسنت انجام می دهد. درس یار نمودارهای زیادی دارد که با استفاده از آن ها می توانید اطلاعات ارزشمندی را به صرف کمترین زمان، با یک نگاه بدست بیاورید. از جمله نمودارهای درس یار می توان به نمودار دایره برحسب درس، نمودار میله ای بر حسب روزهای هفته، نمودار میله ای بر حسب ماه، نمودار دایره ای برحسب روزهای هفته و… اشاره نمود.

زمان سنج
درس یار برای محاسبه دقیق زمان مطالعه برای شما زمان سنج نیز فراهم کرده است و با تعاملی که با ورود اطلاعات به درس یار دارد، گامی دیگر در صرفه جویی در وقت شما برداشته است.

یادداشت و یادآور
در خلال مطالعه گاهی نیاز به یادآوری نکته ای و یا یادداشت برداری مطلبی می باشد؛ درس یار برای حل این نیاز امکان یادداشت و یادآور داخلی را برای شما فراهم کرده است تا بدون نیاز به نرم افزار اضافه تر به این مهم دست پیدا کنید.

برنامه زمانی
با اتمام هر ترم و یا سال تحصیلی درس یار به شما امکان مدیریت جداگانه آن را بدون اینکه تداخلی با ترم قبل داشته باشد را می دهد. کافی است برای ترم یا سال تحصیلی جدید یک برنامه زمانی جدید تعریف نمایید.

لطفا در صورت بروز هرگونه مشکل در اجرای برنامه و یا جهت انتقال هر گونه نظر و پیشنهاد برای بهتر شدن به آدرس info@dorfaksoft.com ایمیل بزنید.

دانلود

تغییرات نسخه جدید

۱. افزودن زمان سنج معکوس

۲. نمایش زمان خوانده شده در لیست مورد نظر

۳. افزودن فیلتر درس در گزارش نمودار خطی صفحات خوانده شده

۴. تصحیح ترتیب نمایش در نمودار هفتگی براساس روزهای هفته

۵. امکان مشاهده یادداشت

۵. رفع برخی مشکلات


لینک های دانلود

حجم فایل: 7.7 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 4.1 و بالاتر

😊 در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.ارسال دیدگاه جدید
- تاریخ انتشار نسخه مود شده جدید بازی ها مشخص نیست، لطفا در این مورد سوال نفرمایید.