مجازی شو
دانلود برنامه مجازی شو
مجازی شو!
افزایش ویو و لایک و فالوئر اینستاگرام
افزایش ویو و ممبر تلگرام
آموزش امنیت پیج و....
دانلود Taxsee Driver 3.12.10.1 ماکسیم راننده برای اندروید و iOS آیفون

دانلود Taxsee Driver 3.12.10.1 ماکسیم راننده برای اندروید و iOS آیفون

4.4
90341 رأی
نیازمند اینترنت نیست
آپدیت: 17 شهریور 1399

دانلود Taxsee Driver 3.12.10.1 ماکسیم راننده برای اندروید و iOS آیفون

Taxsee Driver v3.12.10.1 – دانلود نرم افزار ماکسیم راننده اندروید و iOS آیفون
اپلیکیشن رانندگان ماکسیم

اپلیکیشن ماکسیم رانندگان Taxsee Driver برای افرادی اختصاص داده شده است که قصد دارند از خودروی خود درآمد کسب کرده، هزینه های مربوط به تعمیرات و نگه داری را جبران نموده و یا اینکه کسب و کار خود را در حوزه حمل و نقل آغاز کنند. شما می توانید بدون مراجعه به دفتر و با در اختیار داشتن برنامه کاری آزاد با چندین شرکت تاکسیرانی بلافاصله شروع به فعالیت نمایید.

شما قادر خواهید بود تا درخواست ها را بصورت دلخواه، با استفاده از فیلترهای مربوط به تعرفه و نیز مقصد انتخاب نمایید و یا با فعال کردن حالت انتخاب خودکار، از نزدیکترین درخواست ها توسط سرویس اطلاع یافته و آن ها را یکی پس از دیگری انجام دهید. بدین ترتیب می توانید با صرفه جویی در زمان و سوخت، درآمد بیشتری کسب نمایید. وجود انواع مختلف تعرفه ها به محاسبه دقیق هزینه درخواست کمک می کند. نرخ ثابت نیز از پیش مشخص شده است. برای تعیین تعرفه بر اساس زمان و کیلومتر مسیر، از تاکسی متر خواهد شد. چنانچه مسافر هنگام سفر مسیر را تغییر دهد و یا درخواست توقف خودرو را داشته باشد، براحتی می توانید درخواست را ویرایش کرده و هزینه سفر را با توجه به تمایلات مسافر محاسبه نمایید.

کلیه امور مورد نیاز برای کار، از جمله، شارژ حساب شخصی از طریق کارت بانکی و یا انجام بررسی ظاهری خودرو را می توانید بصورت غیرحضوری انجام دهید. در هنگام بروز حوادث غیرمترقبه، می توانید با استفاده از دکمه خطر سایر رانندگان را جهت کمک رسانی مطلع سازید. نرم افزار کاربردی، کار با خودرو را آسان می نماید. آموزش آنلاین به یادگیری سریع تمامی قابلیت های این اپلیکیشن کمک خواهد نمود. با انجام درخواست های بیشتر در یک اپلیکیشن، درآمدت رو بیشتر کن!


تغییرات نسخه جدید

In the main menu, you can now find a new section, "Services", containing all the taxi companies you work with. The app functions connected to a specific company are moved to the new section:

– Prepayment refund;

– Legal information.

The "Refill your account" item is now in both the "Services" section and the main menu. "Login" is now in "Profile".

In the future, the "Services" section will allow you to properly work with several companies at the same time, in one app.

دانلود
شبکه اجتماعی پاتوق
با پاتوق رفاقت کن و تو جمع باش
به اشتراک بذار و سرگرم شو
رقابت کن و مشهور شو

لینک های دانلود

حجم فایل: 34 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 4.1 و بالاتر

😊 در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.ارسال دیدگاه جدید
- تاریخ انتشار نسخه مود شده جدید بازی ها مشخص نیست، لطفا در این مورد سوال نفرمایید.

پاسخ محمد 14 آبان 1397

خوب خوب است

پاسخ آیهان 21 شهریور 1397

از هر نظر عالی