مجازی شو
دانلود برنامه مجازی شو
مجازی شو!
افزایش ویو و لایک و فالوئر اینستاگرام
افزایش ویو و ممبر تلگرام
آموزش امنیت پیج و....
شبکه اجتماعی پاتوق
شبکه اجتماعی پاتوق
با پاتوق رفاقت کن و تو جمع باش
به اشتراک بذار و سرگرم شو
رقابت کن و مشهور شو
دانلود Jurassic Survival 2.7.0 بازی بقا در دوران ژوراسیک اندروید + مود

دانلود Jurassic Survival 2.7.0 بازی بقا در دوران ژوراسیک اندروید + مود

4.0
5485 رأی
نیازمند اینترنت
آپدیت: 11 مرداد 1399

دانلود Jurassic Survival 2.7.0 بازی بقا در دوران ژوراسیک اندروید + مود

Jurassic Survival v2.7.0 + Mod – دانلود بازی بقا در دوران ژوراسیک اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود و هک شده بی نهایت + دیتا

Jurassic Survival شما در یک جزیره مرموز پر از دایناسورهای غول پیکر قرار گرفتید. از گرسنگی و سرما در حال مرگ هستید، شما باید شکار کنید، منابع جمع آوری کنید، چیزهای قابل استفاده جمع آوری کنید و یک پناهگاه بسازید. شما باید برای زنده ماندن در بین دایناسورهای غول پیکر گرسنه ساکن در جزیره بهترین کار خود را انجام دهید. با بازیکنان دیگر تیم تشکیل دهید و یا هر چیزی که آنها دارند را بگیرید! هر آنچه میخواهید انجام دهید، اما به یاد داشته باشید – مهمترین چیز این است که زنده بمانید.

شما می توانید هر دایناسور را رام کنید. البته این کار بی خطر نیست، اما سوار شدن و حمل و نقل با دیپلودوکوس بسیار ساده تر است. و اجازه دادن به یک تیرانوسوروس برای حمله به دشمنان شما بسیار هیجان انگیز است. این جزیره دارای مقدار زیادی گوشت تازه، میوه و آب است. شما فقط باید خودتان را ببینید و از خورده شدن جلوگیری کنید. در این بازی خانه شما امن ترین مکان است. به اندازه ای که می توانید مواد ساختمانی جمع آوری کنید و قلعه غیر قابل نفوذ خود را بسازید. اما شما باید به ارتفاع حصار دقت کنید زیرا بعضی از دایناسورها قادر خواهند بود تا به راحتی از حصار شما عبور کنند و شما را ببینند.

شما می توانید زمان خوبی را برای تعقیب سوسمار ها با چوب داشته باشید. اما این برای ایجاد یک سلاح و زره خوب، انبار کردن تجهیزات مختلف و شروع به شکار یک حیوان بزرگ، دقیق تر خواهد بود. فکر می کنید دایناسورها و بازیکنان تنها کسانی هستند که شما می بینید؟ پس نگاهی به زندان های مخفی بیاندازید… شما می توانید با دیگر بازیکنان برای ایجاد یک روستای مشترک همکاری کنید. امتیازات زیادی در اینجا است: از ساختمان های عظیم مشترک تا حمله کردن خطرناک ترین جانوران! تمام این چیزهایی که گفته شده است فقط نکات کلی این بازی است، دنیای بازی بسیار عمیق تر و جالب تر است که می توانید با شروع بازی آنها را تجربه کنید.

راهنمای آموزش نصب بازی Jurassic Survival:
1- فایل نصب (apk) بازی را دانلود و نصب کنید.
2- پس از دانلود و استخراج فایل دیتا از حالت فشرده، پوشه jurassic.survival.craft.z موجود در آن را در مسیر پوشه Android/obb حافظه دستگاه اندروید خود قرار دهید.
3- بازی را اجرا کنید.

ویژگی های نسخه مود شده:
– high damage
– The enemy does not move
– Free craft from 1 lvl
– Unlimited gold coins
– Unlimited craft and building materials. You can do / build without the availability of resources (wood / stone, etc.),
– Duplicate by cleavage
– Maximum durability


تغییرات نسخه جدید

— Season 5 starts in the jungle.
— Technology of constructing pedestals with skeletons of dinosaurs, giving buffs discovered.
— Challenges on the new location Hunting Grounds are waiting for daredevils! Fight with the most dangerous dinos, complete quests and dig up valuable bones.
— New stealth armor and a powerful bow.


لینک های دانلود

حجم فایل: 45 + 114 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 4.1 و بالاتر

😊 در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.ارسال دیدگاه جدید
- تاریخ انتشار نسخه مود شده جدید بازی ها مشخص نیست، لطفا در این مورد سوال نفرمایید.