شبکه اجتماعی پاتوق
شبکه اجتماعی پاتوق
با پاتوق رفاقت کن و تو جمع باش
به اشتراک بذار و سرگرم شو
رقابت کن و مشهور شو
Chromatix PRO 1.3.98 تبدیل عکس سیاه و سفید به رنگی

Chromatix PRO 1.3.98 تبدیل عکس سیاه و سفید به رنگی

(3.5)
نیازمند اینترنت
انتشار: 1 دسامبر 2018

Chromatix PRO 1.3.98 تبدیل عکس سیاه و سفید به رنگی

دانلود Black and White Photo Colorizer – Chromatix PRO v1.3.98 نرم افزار تبدیل عکس سیاه و سفید به رنگی اندروید
نسخه آنلاک شده و کامل برنامه

Chromatix PRO یک برنامه موبایل جدید و قدرتمند است که می تواند به سرعت و به طور خودکار عکس های سیاه و سفید شما را رنگی کرده و آنها را تبدیل به تصاویر رنگی زیبا کند! برای مشاهده برخی از نتایج قبل و بعد از تبدیل عکس های سیاه و سفید به رنگی به اسکرین شات های برنامه نگاه کنید.

Chromatix برای هر کسی که به دنبال تبدیل تصاویر سیاه و سفید قدیمی خود به عکس رنگی مدرن است عالی خواهد بود. عکس های قدیمی مادربزرگ خود را مشاهده کنید و آن لحظات را دوباره زنده کنید، مثل اینکه واقعا آنجا بودید. شما می توانید از دوربین داخلی دستگاه خود برای اسکن سریع عکس های قدیمی تاریخی و رنگی کردن آنها استفاده کنید، یا اگر یک نسخه اسکن شده دیجیتال آماده دارید، فقط آنها را در گالری دستگاه خود ذخیره کنید.

این برنامه تلاش می کند تا عکس های سیاه و سفید شما را با استفاده از تکنولوژی یادگیری ماشینی عصبی به صورت خودکار رنگ آمیزی کند. این برنامه برای تمام عکس ها خوب کار نخواهد کرد و برای ترمیم عکس حرفه ای استفاده نمی شود.

نکته: این برنامه عکس های شما را دریافت می کند و به سرور خود ارسال می کند و سپس پس از پردازش و رنگی کردن، آن را به شما ارائه می کند. ممکن است برای کار با برنامه نیاز به تحریم شکن داشته باشید.

دانلود

تغییرات نسخه جدید

Fix bug that causes app not to start.


لینک های دانلود

حجم فایل: 8.7 مگابایت

نیازمندی برای نصب: اندروید 4.4 و بالاترارسال دیدگاه جدید
- تاریخ انتشار نسخه مود شده جدید بازی ها مشخص نیست، لطفا در این مورد سوال نفرمایید.