دانلود بازی اسم و فامیل
دانلود بازی اسم و فامیل
بازی نوستالژی اسم فامیل
روی گوشی بازی کن
بصورت آنلاین و لیگ هفتگی
اپلیکیشن گپ فیلم
اپلیکیشن گپ فیلم
جدیدترین فیلم های 2019
دوبله فارسی اختصاصی
تماشای رایگان آنلاین
Jasi Patcher 4.8 دانلود نرم افزار هک و کرک برنامه و بازی های اندروید

Jasi Patcher 4.8 دانلود نرم افزار هک و کرک برنامه و بازی های اندروید

(4.7)
نیازمند اینترنت نیست
انتشار: 13 تیر 1398


Jasi Patcher 4.8 دانلود نرم افزار هک و کرک برنامه و بازی های اندروید

دانلود Jasi Patcher v4.8 [License,Ads,In App Purchase Hack] نرم افزار هک و پچ برنامه و بازی اندروید
هک لایسنس، تبلیغات و خرید درون برنامه ای اپلیکیشن های اندروید
[نیازمند روت]

Jasi Patcher یک ابزار پچ خودکار برای اندروید جهت دور زدن محدودیت در برنامه ها و بازی ها است. این نرم افزار شامل کاستوم پچ ها، پچ های پشتیبانی، پچ های جهانی، شبیه سازی آفلاین، تقلب، hooks، ابزارها و خدمات مفید دیگر است.

نکته: برای استفاده از این برنامه دستگاه اندروید شما باید روت شده باشد.

Jasi Patcher توسط Jasi2169 کد شده و مدیریت شده است که نام قبلی آن Uret Patcher بوده است.

ویژگی های برنامه Jasi Patcher اندروید:
– پچ های سفارشی برای هر اپلیکیشن مبتنی بر در دسترس برای نرم افزار های سنگین و محبوب شامل اپلیکیشن های محافظت شده با انواع مختلف Obfuscator ها.
– پچ جهانی برای پچ کردن بررسی لایسنس (مجوز) هر یک از برنامه اندروید
– تقلید برای برنامه های لایسنس برای کارکرد یکسان بر روی سرورهای گوگل
– حذف تبلیغات گوگل از هر اپلیکیشن اندروید
– شبیه سازی هک پرداخت درون برنامه ای
– قابلیت مدیریت برنامه ها مانند پاک کردن داده ها، کشتن برنامه، حذف، پشتیبان گیری Apk و بازیابی APK
– Rebooter برای سافت ریبوت، ریبوت، خاموش کردن و راه اندازی مجدد برای ریکاوری با یک کلیک
– تمیز کننده برای پاک کردن پارتیشن کش، کش تمام برنامه ها، پاک کردن کش Dalvik و پاک کردن Dalvik Odex با استفاده از یک کلیک
– حقه بازی برای پوشاندن IMEI، مک آدرس WiFi، مک آدرس بلوتوث، سریال سخت افزار، سریال سازنده، برند، سازنده، مدل، دستگاه، محصول، سخت افزار، بورد
– امکان قابل دیباگ کردن تمام اپلیکیشن ها، غیر فعال کردن بررسی اتصال دیباگر، غیرفعال کردن بررسی نسخه اندروید در نصب، اجازه دادن به اپلیکیشن ها برای دانگرید، غیرفعال کردن بررسی امضا، غیرفعال کردن امضا APK، غیر فعال کردن تشخیص Overlay
– قابلیت Dump Logs برای دریافت لاگ های تمام اپلیکیشن ها که می تواند برای عیب زدایی دیگر اپلیکیشن ها مفید باشد.
– بدون تبلیغات
– و …

راهنمایی و آموزش برنامه Jasi Patcher اندروید:

پچر دارای هفت نوع پچ مختلف میباشد.

1. کد پچ (بدون نیاز به اکسپوزد) :- این نوع پچ کد برنامه را پچ مینماید، حتما قبل از بروز رسانی برنامه آنرا ‘آنپچ’ نمایید مگرنه با پیغام خطای نصب مواجه میشوید، پس از بروز رسانی دوباره برنامه را میتوانید پچ نمایید. (در صورت بروز رسانی برنامه نیاز به پچ دوباره دارد).

2. پچ دالویک (اکسپوزد نیاز نیست) :- این نوع پچ، کش برنامه را پچ مینماید ولی شما میتوانید برنامه را بدون نیاز به آنپج به روز رسانی نمایید ولی نصب دوباره برنامه یا بروز رسانی آن پچ را حذف مینماید و باید برنامه را دوباره پچ نمایید. (در صورت بروز رسانی برنامه نیاز به پچ دوباره دارد).

3. پچ لایسنس (نیاز به اکسپوزد میباشد) :- (برنامه را حداقل یکبار قبل از پچ کردن آن اجرا نمایید) این نوع پچ لایسنس گوگل و پرداخت درون برنامه ای را پچ مینماید، برنامه دیتای جعلی در عوض دیتای واقعی سرور های گوگل دریافت مینماید. این روش بسیار موثر میباشد ولی توسعه دهندگان برنامه را به دردسر می اندازد. (نیازی به پچ دوباره برنامه پس از نصب و یا بروز رسانی نیست. فقط یکبار پچ نیاز است).

4. پچ محلی (نیازی به اکسپوزد نیست) :- این نوع پچ کد های بومی را پچ مینماید، و بیشتر برای بازی ها کاربرد دارد. (پس از بروز رسانی و یا نصب دوباره برنامه نیاز به پچ کردن دوباره میباشد).

5. پچ محل ذخیره (به اکسپوزد نیازی نیست) :- (برنامه را حداقل یکبار قبل از پچ کردن آن اجرا نمایید) این نوع پچ دیتا را عوض مینماید و میتواند به تنهایی و یا در کنار دیگر انواع پچ ها بر اساس نیازمندی های برنامه استفاده گردد (نیازی به پچ دوباره برنامه پس از نصب و یا بروز رسانی نیست. فقط یکبار پچ نیاز است).

6. پچ هوک (نیاز به اکسپوزد میباشد) :- این نوع پچ هوک های برنامه را به صورت پویا تغییر میدهد، و توسعه دهندگان برنامه را به دردسر جدی می اندازد. (نیازی به پچ دوباره برنامه پس از نصب و یا بروز رسانی نیست. فقط یکبار پچ نیاز است).

7. پچ ماژول (به اکسپوزد نیازی نیست) :- این نوع پچ بررسی های سیستمی را تغییر میدهد. این روش برای بعضی از برنامه ها به تنهایی کافی میباشد ولی برای بعضی از برنامه هایی که امنیت شان قوی تر میباشد این پچ به همراه پچ های دیگر کاربرد دارد (در صورت بروز رسانی برنامه نیاز به پچ دوباره دارد).

8. ایجاد پچ (بدون نیاز به اکسپوزد) :- (برنامه را حداقل یکبار قبل از اعمال پچ اجرا نمایید) این پچ میتواند به عنوان جایگزین پچ لایسنس باشد ولی بدون اکسپوزد کار میکند، این پچ از نتیجه های پیشفرض سیستم به جای دستکاری کردن آن استفاده مینماید. (در صورت بروزرسانی برنامه نیازی به دوباره پچ کردن نیست و یکبار پچ کردن کافیست).

توجه: اگر بعضی از برنامه ها نیاز به بیش از یک نوع پچ داشته باشند فقط پچ اصلی و مهم تر در جزئیات نمایش داده میشود (اولویتها به این صورت میباشد: پچ لایسنس>پچ هوک>پچ کد>پچ دالویک>پچ بومی> پچ ماژول>پچ ذخیره).
پچ میتواند در ورژن جدید برنامه ها کار نماید و یا با بروز رسانی کار نماید ولی همیشه پچ با ورژنی که در پچر ذکر شده است کار خواهد کرد.

اگر پچر کار نکرد و یا با کرش مواجه شدید به بخش عیب یابی مراجعه نمایید (پچر>منو>عیب یابی) با دقت مطالب این بخش را بررسی نمایید و اگر پچر کار نکرد به لاگ (پچر> منو> گزارش لاگ) رفته و محتوی آنر برای من ایمیل (پچر>منو>درباره ما>تماس با ما) نمایید.

عیب یابی:
– بروز رسانی SuperSU
– نصب Busybox

– پچ را فقط بر روی فایل برنامه دستکاری نشده و ارجینال اعمال نمایید، در صورتی که پچ را بر روی فایل برنامه دستکاری شده اعمال نمایید به احتمال قوی پچر کار نخواهد کرد، اگر نیاز به فایل های اوریجینال خریداری شده دستکاری نشده دارید آن را از منابعی نظیر انجمن های وارز و یا بلک مارکت دریافت نمایید.

– حتما گزینه Mount Namespace Separation را در تنظیمات برنامه SuperSU فعال نمایید.

– مطمئن شوید که برنامه ای که میخواهید پچ نمایید جزو برنامه های سیستمی نباشد و یا در کارت حافظه انتقال نشده باشد، در غیر این صورت پچ کار نخواهد کرد.

– اگر در پچر برنامه را پچ شده نشان دهد ولی برنامه به درستی کار نکند مطمئن شوید که در گوگل پلی استور دستگاه با اکانت خود وارد شده باشید.

– اگر در پچر برنامه را پچ شده نشان دهد ولی برنامه به درستی کار نکند یکبار دستگاه خود را ریبوت نمایید و بار دیگر چک نمایید (فقط در موارد بسیار خاص که منابع مشغول می باشند ممکن است این اتفاق بیافتد)


تغییرات نسخه جدید

v4.8 (05/Jul/2019)
- Updated Core Patch Engine.
- Fixed Code Patch/Dalvik Patch Not Working On Some Apps On Android Pie.
- Added Algorithm To Detect PathClassLoader On Pie And Up.
- Added Support For Patching Splits Apps.
- Fixed Critical 6 Bytes Issue In Patch Engine Making Some Rare Apps Not Patchable, Thanks Bro ChelpuS For The Help In Catching It.
- Fixed License/Billing Emulation Not Working On Buggy Roms With MicroG Installed Instead Of Original Google Services.
- Write Detailed Patch Info To Logs.
- Spanish Translations Updated By Arley.
- Bugs Fixed.


سوپر مارکت اینترنتی افق کوروش
اکالا | سوپرمارکت آنلاین افق کوروش
اُکالا فعلا فقط در تهران، کرج و مشهد فعال است.
با سوپرمارکت اینترنتی افق کوروش (اُکالا) هم از افق کوروش خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید، هم میوه بخرید، هم شارژ بخرید، هم قبوضتان را پرداخت کنید و حتی بسته های اینترنتیتان را از اکالا بخرید !!

لینک های دانلود

حجم فایل: 3.8 مگابایت

نیازمندی برای نصب: اندروید 4.0 و بالاتر

ارسال دیدگاه جدید
- تاریخ انتشار نسخه مود شده جدید بازی ها مشخص نیست، لطفا در این مورد سوال نفرمایید.

پاسخ علی 6 اسفند 1397

سلام خسته نباشید ببخشید با این برنامه میشه برنامه یا بازی‌های آنلاین هم هک کرد؟

پاسخ محمدرضا (مدیر) 7 اسفند 1397

سلام و تشکر. تست نکردیم اما احتمالا نباید بشه