صیادان طلا
بازی صیادان طلا
این بازی به سبک بازی های نوستالژی ماهیگیری هستش، که با گرفتن ماهی های مختلف، کوپن هایی دریافت میکنیم که با جمع کردن زیاد اونها به جوایز بزرگ بازی بیشتر نزدیک میشیم. جوایزی مانند: پلی استیشن ۵، آیفون ۱۳ پرومکس، اپل واچ و ...
آرون گروپس
آرون گروپس
ترید بدون چالش سرمایه!
با حساب پراپ تریدینگ آرون گروپس
شادفیلم
شادفیلم : تماشای آنلاین فیلم ها
دسترسی آسان به به جذاب‌ترین و پرطرفدارترین فیلم‌ها و سریال‌ها با شادفیلم!
وردپلاس
وردپلاس | یادگیری لغات ضروری انگلیسی
هوش مصنوعی وردپلاس اینجاست تا لغات زبان انگلیسی رو به حافظه بلند مدت بسپری و اصلا هم نگران واژگان ضروری و پرتکرار کنکور، آیلتس، تافل، آزمون ارشد یا دکتری نباشی!
بروکر stp trading
سرمایه گذاری مختص شما - STP TRADING
بروکر stp trading بالاترین سرعت و دقت در انجام معاملات در جهان را دارا می باشد
معاملات را با پایین‌ترین اسپرد انجام دهید با تنوع بیش از 1000 نماد در بازارهای مالی لذت معامله با سرعت بسیار بالا
دانلود Master for Minecraft 2.2.5 ماین کرافت مستر اندروید + آموزش

دانلود Master for Minecraft 2.2.5 ماین کرافت مستر اندروید + آموزش

4.6
9467 رأی
تاریخ بروزرسانی
4 مرداد 1398

دانلود Master for Minecraft 2.2.5 ماین کرافت مستر اندروید + آموزش

Master for Minecraft-Launcher v2.2.5 + PE Mod – دانلود ماین کرافت مستر اندروید + آموزش + مود
نسخه اصلی معمولی + نسخه مود و هک شده (Club Master آنلاک)

Master for Minecraft-Launcher (یا MCPE Master) ابزاری برای دانلود و وارد کردن نقشه ها، تکسچر، اسکین ها، سید ها، و مود ها برای بازی Minecraft Pocket Edition می باشد.

ویژگی های نرم افزار Master for Minecraft اندروید:

  • بازیکن: شکست ناپذیری | پرواز | با حداکثر سرعت دویدن
  • بازی: تغییر آب و هوا | زمان | حالت | نمایش HP | نقشه کوتاه
  • آیتم: (TMI) آیتم های زیاد | Redstone | باندها
  • ساختن سریع: قرار دادن خط، مکعب، دایره با یک کلیک
  • تبهکار: خزنده | Enderman | ماهی نقره ای | پلنگ | Ghast
  • و …

آموزش استفاده از نرم افزار Master for Minecraft اندروید:

در صفحه اول برنامه کادرهایی به نام های Map، Skin، Texture، Seed، ModPE دیده می شود. Map (نقشه) مربوط به لیست مپ ها می شود. اگر وارد آن بخش یا هر چهار بخش دیگر شوید خواهید دید که در بالای صفحه دو قسمت New و Hot وجود دارند. در قسمت Hot برترین و بهترین ها و در قسمت New جدیدترین ها وجود دارند. وقتی وارد قسمت مپ شوید لیست مپ ها برای شما باز می شود و شما می توانید از یکی از دو قسمت بالا مپ دلخواه و مورد نظر خود را دانلود کنید.
Skin مربوط به اسکین ها می باشد و باز هم دارای دو بخش بالا است و شما می توانید اسکین مورد نظر خود را دانلود کنید.
Texture مربوط به تکسچر ها است که باز هم شرایط بخش های قبلی را دارد.
Seed مربوط به بهترین و برترین و جدیدترین سیدهای بازی است که باز هم شرایط بخش های قبلی را دارد و با انتخاب یک سید می توانید آن را بر روی بازی اجرا کنید. نیازی به حفظ کردن و یا یادداشت کردن سید نیست و خود نرم افزار به طور خودکار بعد از انتخاب شدن سید توسط شما، وارد بازی می شود و سید را خودش جزو مپ های شما قرار می دهد.
ModPE مربع آخر هم مربوط به مودها است.
و اما به بخش دوم کاربرد های این نرم افزار عالی می رسیم. اگر به پایین صفحه دقت کنید در وسط پایین صفحه عکس یک دسته ی بازی است. اگر این گزینه را انتخاب کنید به طور خودکار وارد بزای می شوید و این نرم افزار درون بازی خدمات عجیب و جالبی را به شما ارائه می دهد:

در بازی اگر گزینه ای را که عکس کلنگ دارد انتخاب کنید وارد منوی خدماتی نرم افزار می شوید که کاربردهای هر بخش را برای شما شرح می دهیم:

بخش اول (Player): این بخش مربوط به اطلاعات خود بازیکن است. در اولین آیتم می توانیم لول خود را از صفر تا آخرین لولی که وجود دارد انتخاب کنیم. در آیتم دوم می توانیم کاری کنیم که حتی در حالت سرویوال هم بتوانیم پرواز کنیم.

بخش دوم (Game): این بخش مربوط به اطلاعات بازی است. در قسمت اول می شود انتخاب کرد که بازی در حالت سرویوال باشد یا حالت کریتیو. در قسمت دوم می توانیم زمان را تغییر دهیم؛ یعنی میتوانیم انتخاب کنیم که زمان صبح، عصر، غروب یا شب باشد. در ضمن در این قسمت اگر دقت کنید یک علامت قفل هم مشاهده می کنید که اگر آن را فعال کنید زمان برای همیشه در همان حالت می ماند و تنها وقتی تغییر میکند که شما قفل را غیر فعال کنید. قسمت بعدی مربوط به باران است و شدت باریدن آن را مشخص می کند. قسمت بعدی هم مربوط به رعد و برق است و شدت آن را مشخص می کند. در قسمت بعدی اگر قابلیت مینی مپ را فعال کنید نقشه دو بعدی کوچکی در کنار صفحه پدید می آید.

قسمت سوم (Friends): در این قسمت میتوانید دسترسی های زیر را داشته باشید: میتوانید در بخش اول این دکمه، مشاهده کنید که ظرفیت مپ چند نفر است و در ضمن می توانید بدانید که چند نفر در مپ حضور دارند. مثلا مثلا عبارت (Members 2/5) نشان می دهد که ظرفیت کل مپ 5 نفر است که 2 نفر در آن حضور دارند. البته ماین بوت هم به عنوان یک پلیر در این نرم افزار شناسایی می شود. در این بخش شما میتوانید لیست نام بازیکن ها را نیز ببینید.

بخش چهارم (Enchant): در این قسمت شما میتوانید چیزهایی مثل وسایل حمله و دفاع، شمشیر، تبر، کلنگ، زره، چکمه و کلاه، فندک، چوب ماهی گیری، تیر و کمان، قیچی و … را انتخاب کرده و لول آنها را بالا ببرید و در حالت سرویوال از آنها استفاده کنید.

قسمت پنجم (Item): در این قسمت میتوانید هر تعداد از وسایل را بردارید و از آن ها استفاده کنید. در این بخش اگر خوب بگردید میتوانید بلوک پورتال جهنم را هم پیدا کنید. یعنی یک بلوکه که جنس آن از پورتال جهنم است و اگر با بلوکه برخورد کنید وارد جهنم میشوید. فقط با یک بلوک!

قسمت ششم (Mob): در این قسمت شما میتوانید موب های مورد نظر و دلخواه خود را انتخاب کرده و به تعداد دلخواه از آن ها را به یکباره در همان جایی که ایستاده اید اسپاون کنید.
قسمت ششم (Teleport): این یک بخش عالی است که میتوانید با استفاده از این بخش تلپورت کنید.

طریقه استفاده از این امکان هم اینطوز است که می روید و در جایی که می خواهید به عنوان یکی از محل های ذخیره شده برای تلپورت شدن شما باشد، می ایستید و سپس گزینه Add را می زنید و بعد از آن در صفحه ای که باز می شود برای تایید نهایی و ذخیره، گزینه ی Confirm را می زنید و خواهید دید که عکس آن محل در منوی مکان های ذخیره شده شما برای تلپورت شدن قرار می گیرد .
شما هر چند تا مکان که بخواهید میتوانید برای تلپورت شدن ذخیره کنید و تنها کافیست ابتدا گزینه Add را بزنید و سپس آن دومی را بزنید. حال چطور باید از طریق این مکان های ذخیره شده تلپورت کنیم؟ فقط کافیست عکس آن مکان ذخیره شده مورد نظر را لمس کنید. در یک چشم به هم زدن در همان محل اسپاون می شوید. فقط با یک لمس کردن.
برای اینکه بخواهید یک مکان ذخیره شده را حذف کنید ابتدا در پایین منوی مکان های ذخیره شده گزینه Setting را انتخاب کنید و سپس عکس آن مکان ذخیره شده ای که میخواهید حذف کنید را انتخاب کنید، خواهید دید که با لمس کردن عکس آن مکان، یک تیک سبز در کنار آن زده خواهد شد که اگر بعد از آن و برای اتمام کار گزینه Delete را بزنید، خواهید دید که عکس آن مکان از منوی مکان های ذخیره شده برای تلپورت حذف می گردد و دیگر از لیست برای همیشه حذف می شود.

(اخطار: یک نکته بسیار مهم وجود دارد که اگر آن را رعایت نکنید بازی شما به فنا خواهد رفت: هرگز از این قابلیت تلپورت برای تلپورت کردن از یک دنیا به دنیای دیگر استفاده نکنید. مثلا از آن برای جابجا شدن از دنیای معمولی به دنیای جهنم استفاده نکنید. زیرا ممکن است به طور مثال از یک مکان سرسبز و پر از ساختمان به یک کویر بی آب و علف تلپورت شوید!)

نکته: اگه دقت کرده باشید در بخش Teleport یک دکمه به نام (Set spawn point) در بالا وجود دارد که به شما کمک می کند بتوانید خودتان محل اسپاون شدنتان را مشخص کنید.

فقط کافیست به محل مورد نظر برای اسپاون شدن بروید و این دکمه را بفشارید و در عرض یک ثانیه محل اسپاون شدن شما به آنجا تغییر می کند.
بخش آخر مربوط به گرفتن اسکرین شات توسط خود نرم افزار است که با فشردن گزینه اسکرین شات برای شما یک صفحه باز می شود که عکس صفحه در آن است و از شما می پرسد که مطمئنید که میخواهید این عکس را در گالری خود ذخیره کنید؟ که اگر گزینه سبز را بزنید عکس در قسمت اسکرین شات های گالری گوشی شما ذخیره می شود.

و اما دکمه ای که در آخر وجود دارد: به غیر از خودتان، به ازای هر نفر جدیدی که وارد مپ می شود یکی دیگر از این دکمه ها هم به نام Track در جلوی اسم نفر جدید اضافه می شود. حال کاربرد این دکمه چیست؟ شما با زدن این دکمه در یک لحظه به محلی منتقل می شوید که اون پلیر در آنجا حضور دارد. یعنی هر جایی که باشید، اگه بر روی این دکمه ضربه بزنید در یک لحظه در محلی که آن بازیکن حضور دارد اسپاون میشوید و به آنجا منتقل خواهید شد.


تغییرات نسخه جدید

Update:
1. Floating window support MCPE1.12.0.28.
2. 1.12.0.28 Support MasterClub Mod.
3. Fix Bug.
--Close 0.14-1.0 Floating window support.


دانلود
شبکه اجتماعی پاتوق
با پاتوق رفاقت کن و تو جمع باش
به اشتراک بذار و سرگرم شو
رقابت کن و مشهور شو

باکس دانلود

😊 در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما با تعرفه داخلی محاسبه میشود.

📅 تاریخ بروزرسانی4 مرداد 1398
📦 حجم24 مگابایت
📱 نیازمندی نصباندروید 4.0.3 و بالاتر
⭐ امتیاز4.6 از 5
📁 نوع برنامه اندروید
📂 دسته‌بندی ابزارها
📥 روش دانلودرایگان با لینک مستقیم
🔔 بروزرسانیآخرین نسخه


ارسال دیدگاه جدید
- تاریخ انتشار نسخه مود شده جدید بازی ها مشخص نیست، لطفا در این مورد سوال نفرمایید.

پاسخ محمدحسین 7 آبان 1398

وقتی دانلود می کنم به اینترنت نیاز دارد و وقتی وصل می کنم باز می گه اینترنت نیاز دارم چیکار کنم

پاسخ محمدرضا (مدیر) 9 آبان 1398

با تحریم شکن تست کنید.

پاسخ sajjad 7 خرداد 1398

من الان ورژن 1.12.0.14 را دارم باید چه ورژن مستر را دانلود
کنم

پاسخ محمدرضا (مدیر) 7 خرداد 1398

همین نسخه که آخرین نسخه هست رو نصب کنید.

پاسخ Mohamad.asr 5 بهمن 1397

من مپو که دانلود میکنم از همونجا میرم تو بازی مپ نیست میشه راهنمایی کنین لطفا

پاسخ ATA 16 مهر 1397

عالیه

پاسخ محمد 23 شهریور 1397

عالیهههههههههههههههه

پاسخ Mmm 13 مرداد 1397

چرا میگه این برنامه ورژن بازی تون را ساپرت نمیکنه

پاسخ محمدرضا (مدیر) 13 مرداد 1397

همیشه جدیدترین نسخه رو نصب کنید.

پاسخ آرین 18 تیر 1397

سلام هر کی مشکل داره علامت کلنگ نمی یاد.۱باید به روز ترین نسخه ماینکرافت را داشته باشد.۲باید زبان گوشی را انگلیسی کند بعد برود گزینهfloating windowرا فعال کند.امتحان هم کردم.

پاسخ A.d 31 خرداد 1397

من این نسخه از برنامه رو با اخرین نسخه بازی ماین کرافت امتحان کردم بدون مشکل اجرا شد،دوستانی که میگن کلنگ تو بازی نیست،تویه قسمت toolkit برنامه گزینه اول که floating window رو فعال کن بازی اجرامیشه نسخه ماین کرافتم ۱.۴.۲هستش با نسخه مستر ۲.۱.۵۷ بدون هیچ مشکلی اجراشد اگه خواستید امتحان کنید

پاسخ محم 19 خرداد 1397

کلنگ چرا نمیاد

پاسخ Arya 18 خرداد 1397

کاشکی می شد سکه هاشو هک کرد

پاسخ ستار 15 خرداد 1397

من وقتی تو قسمت دسته میرم علامت کلنگ تو بازی برام نمیاد لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم

پاسخ فریار 1 خرداد 1397

چرا مینویسه نسخه بازی شما از پنجره شناور پشیتیبانی نمی کند

پاسخ amir 22 اردیبهشت 1397

اگر میخوای کلنگه بیاد زبانه گوشی تون رو انگلیسی کندید بعد برید تنظیمات برنامه mcpe masterسه تا گزینه اولین فعال کنید بعد از طریق برنامه وارد مایکرفت شید

پاسخ ariyan 15 فروردین 1397

سلام.برای نسخه 0.14.0 ماینکرفت کدام نسخه را بریزم

پاسخ محمدرضا (مدیر) 16 فروردین 1397

سلام. برنامه یک نسخه بیشتر نداره

پاسخ به توچه 24 اسفند 1396

چجوری فعالش کنم اون کلنگ سبزه نمیاد توی ماین کرافتم گوشیم سامسونگ اندروید 7 اخرین نسخه ماین کرافت اندروید رو دارم ولی نمیاااااااااااااااد

پاسخ Mahdi 4 اسفند 1396

چرا کلنگه نمیاد لطفا بگین چرا کار خاصی باید انجام بدیم

پاسخ دانیال 14 آذر 1396

عاللللللللییییییی

پاسخ Kong 4 آبان 1396

بچه ها برای استفاده از این نرم افزار باید زبان گوشیتون رو انگلیسی بکنین. نسخه برنامه و ماین کرافت هم مهم نیست. درضمن برنامه ی toolbox برای ماین کرافت خیلی بهتر از اینه و قابلیت های بیشتر ی نسبت بهش داره

پاسخ AMIRALI 26 مهر 1396

چجوری باید مسترو روی صفحه ماین کرافتم بزارم

پاسخ Erfan 8 مهر 1396

دوستان چرا وقتی آیکون دسته رو روش کلیک میکنم وارد بازی میشم ولی اون عکس کلنگ نمیاد تروخدا بگید

پاسخ mehdi 7 شهریور 1396

ببخشید چرا مود ها نصب نمی شه ماین کرافت همون نسخه نصب می کنم بازم می گه نمی شه؟ مپ ها و اسکین ها میشه فقط مود ها نمیشه مثلا میگه ماین کرافت نسخه10.0.۴.۰ ونصب می کنم ولی نمیشه بازم ارور می ده برنامه می خواد لطفا

پاسخ sadra 4 شهریور 1396

این مستر به نسخه ی ماین 1.2.0.2.2 یعنی جدیدترین نسخه ی ماین نمیخوره . به ماینیم که سایت خودتون گذاشته نمیخوره . 1.0.5.1 یک رو نمیخونه میشه خودتون یه نسخه از ماین بگین یا بزارین که به این مستر بخوره . اخه خیلی برنامه ی خوبیه

پاسخ محمدرضا (مدیر) 6 شهریور 1396

صدرا جان ما همیشه جدیدترین نسخه این برنامه رو به محض انتشار قرار میدیم. پس منتظر آپدیت های بعدی باشید.

پاسخ ونوس 20 مرداد 1396

میشه نسخه جدید مود شده اش رو بزارید
چون یه ادان داشت کرفت رویال خیلی قشنگ بود ولی پول میخواست

پاسخ محمدرضا (مدیر) 22 مرداد 1396

سلام ونوس عزیز. متاسفانه فعلا نسخه مود این برنامه وجود نداره

پاسخ Mty 80 11 مرداد 1396

سلام ببخشید باز هم منم
من همین نسخه رو که بر روی تبلتم نصب کردم(هم ماین و هم مستر که هیچکدوم باهم سازگار نیست) رو برروی گوشیم زاپیا کردم و دیدم رو گوشیم کار میکنه.برای اطمینان.(گوشیم هواوی *برای قرن بوق* است. )

با تشکر. Mty80

پاسخ محمد 10 مرداد 1396

سلام من مپ دانلود کردم استارت زدم ولی چجوری وارد اون مپ شم اخه نیتسش داخل بازی ممنون میشم بگید

پاسخ Amir 6 مرداد 1396

سلام میشه نسخه های از ماینکرف رو بدید که با این مَستِر سازگاری داشته باشه

پاسخ محمدرضا (مدیر) 6 مرداد 1396

سلام. معمولا این مستر با ماینکرافت های جدید سازگار میشه و این آخرین نسخه ارائه شده از مستر هست.

پاسخ Ali 8 تیر 1396

سلام به دوستان عزیز می خواستم مشکلتون رو برطرف کنم خودم هم یه مشکلی تو این اپ داشتم . باید توی مدیر برنامه ها که تو تنظیمات تو برنامه ها هست برید و این برنامه رو پیدا کنید و داده هاش رو پاک کنید بعد زبان رو به انگلیسی تغییر بدید و مشکل حل میشه

پاسخ Mty 80 24 خرداد 1396

سلام به اقای محمد رضا و بقیه دوستان.
من یه مشکلی در اجرای Master for minecraft دارم.اونم اینه که اصلا به خود ماینکرفتم نمیخوره.وقتی هم که رفتم آپدیتش کنم نسخه بالاتر نداشت(یعنی تو گوگل پلی دو گزینه بیشتر نداشت:1-حذف نصب.2-باز شود. )ورژن ماینکرفتم هم 1.1.0.4 است. لطفا کمکم کنید

ممنون MTY 80

پاسخ محمدرضا (مدیر) 25 خرداد 1396

سلام. جدیدترین ورژن موجود همینی هست که در اینجا قرار داره. در مورد مشکلتون هم منتظر باشید تا سایر دوستان پاسختون رو بدن

پاسخ Mahdi 24 خرداد 1396

لطفا نسخه که سازگاره رو بگین من 1.1.0.8 دارم ولی ابزار تو برنامه نمیاد میشه با ورژنم سازگار نیست

پاسخ Mty 80 24 خرداد 1396

سلامی دوباره.
ببخشید منظورتون درمورد(ورژن اخر همخونی دارد )همان 1.1.0.5.5 (همون1.1.0.4 ) است؟

پاسخ محمدرضا (مدیر) 24 خرداد 1396

سلام. این برنامه حتی برای نسخه بتای ماین کرافت هم به روزرسانی میشه و همیشه حداقل میتونید از پشتیبانی اش از نسخه نهایی ماین کرافت مطمئن باشید.

پاسخ سیما 20 خرداد 1396

ببخشید میشه دو نسخه ی سازگار ماین کرافت و مستر ماین کرافت رو بگین…ممنون میشم…

پاسخ محمدرضا (مدیر) 21 خرداد 1396

با آخرین نسخه ماین کرافت سازگار هستند.